Hakkımızda   Blog   
İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara   ||   +90 552 698 25 83   ||   09:00-21:00

  İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI
Anasayfa       2023 Promosyon Fuarları Ne Zaman

2023 Promosyon Fuarları Ne Zaman

2023 yılında, dünya genelinde birçok promosyon fuarı düzenlenecektir. Bu fuarlar, promosyon ürünleri endüstrisindeki en son trendleri, yenilikleri ve ürünleri sergilemek ve tedarikçilerin müşterileriyle bir araya gelmelerine ve iş ilişkilerini geliştirmelerine olanak tanımak için önemli bir fırsat sunmaktadır. İşte 2023 yılında düzenlenecek önemli promosyon fuarlarından bazıları:

  1. PSI Show 2023 - 11-13 Ocak 2023, Düsseldorf, Almanya PSI Show, Avrupa'nın en büyük promosyon fuarıdır ve her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Bu fuar, promosyon ürünleri, reklamcılık ve pazarlama malzemeleri, iş giysileri, hediyeler ve benzeri ürünleri sergilemektedir.

  2. PPAI Expo 2023 - 10-12 Ocak 2023, Las Vegas, ABD PPAI Expo, Amerika'nın en büyük promosyon fuarıdır ve her yıl binlerce ziyaretçi ve katılımcıya ev sahipliği yapar. Bu fuar, promosyon ürünleri, kişiselleştirilmiş ürünler, hediyeler, giyim ve tekstil ürünleri gibi birçok ürünü sergilemektedir.

  3. Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2023 - 27-30 Nisan 2023, Hong Kong Hong Kong Uluslararası Baskı ve Ambalaj Fuarı, promosyon ürünleri, hediye kutuları, kağıt çantalar, baskı ve ambalaj malzemeleri, ambalaj teknolojileri gibi birçok ürünü sergilemektedir.

  4. Istanbul Stationery Office Fair 2023 - 9-12 Şubat 2023, İstanbul, Türkiye İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, kağıt ve ambalaj ürünleri, promosyon ürünleri, okul malzemeleri, kişiselleştirilmiş ürünler ve diğer ilgili ürünleri sergilemektedir.

  5. Promo Gift Expo 2023 - 1-3 Şubat 2023, Madrid, İspanya Promo Gift Expo, İspanya'nın en büyük promosyon fuarıdır ve her yıl birçok katılımcıyı ve ziyaretçiyi ağırlar. Bu fuar, promosyon ürünleri, reklamcılık malzemeleri, hediye ürünleri, kişiselleştirilmiş ürünler ve diğer benzeri ürünleri sergilemektedir.

Bu fuarlar, promosyon ürünleri endüstrisi için önemli birer etkinlik olmalarının yanı sıra, üreticiler, tedarikçiler ve alıcılar için de işbirliği ve networking fırsatları sunmaktadır. Bu fuarlar, yeni ürünleri keşfetmek, fikir alışverişinde bulunmak, işbirliği yapmak, tedarikçilerle tanışmak ve müşterilerle buluşmak için mükemmel bir fırsattır.

Fuarlara katılmak için genellikle önceden kayıt yaptırmak gerekmektedir. Ayrıca, fuara gitmeden önce planlama yapmak, ziyaret etmek istediğiniz standları belirlemek, seminerlere katılmak ve gerekli tüm seyahat düzenlemelerini yapmak da önemlidir.

Fuarlar, promosyon ürünleri endüstrisindeki en son trendleri takip etmek, rakipleri gözlemlemek, işbirliği yapmak ve müşterilerle bağlantı kurmak için harika bir fırsattır. 2023 yılında düzenlenecek bu fuarlar, promosyon endüstrisindeki tüm oyunculara, müşterilerine, tedarikçilerine ve ziyaretçilerine yeni fırsatlar sunacaktır. Bu nedenle, bu fuarları takip etmek ve katılmak için bir plan yapmak, herhangi bir promosyon ürünleri işletmesi için yararlı olabilir.Blue Promosyon

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Promosyon, Ankara merkezli bir promosyon ürünleri satış firmasıdır. 22 çalışanıyla farklı departmanlarda hizmet veren şirketimiz, baskılı promosyon ürünleri, hediyelik promosyon kalem, küpnot, cepli dosya, zarf, ajanda ve birçok ürünün satışını başarıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Blue Promosyon, kurumsal kimliklere uygun tasarımlar yaparak, firmaların ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde cevap vermektedir.