Hakkımızda   Blog   
İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara   ||   +90 552 698 25 83   ||   09:00-21:00

  İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI
Anasayfa       Bez Çanta Basımında Kullanılan Kumaşlar

Bez Çanta Basımında Kullanılan Kumaşlar

Bez çanta basımı son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Çevre dostu bir seçenek olması ve tekrar kullanılabilme özelliği, bez çantaları diğer ambalaj malzemelerinden ayırır. Bez çantalar, şirketlerin logolarını ve markalarını sergilemek için de kullanılmaktadır. Ancak, bez çanta basımı yapılırken kullanılan kumaşın kalitesi, çantanın dayanıklılığı ve görünümü açısından oldukça önemlidir.

Bez çanta basımında kullanılan kumaşlar, genellikle pamuk veya polyesterdir. Pamuk, dayanıklı, çevre dostu ve doğal bir malzemedir. Ayrıca, pamuklu kumaşlar boyama işlemi için uygundur ve yüksek kaliteli baskılar yapılmasına izin verirler. Polyester kumaşlar ise daha dayanıklıdır ve suya dayanıklı özellikleri sayesinde daha uzun ömürlüdür. Polyester kumaşların daha parlak bir görünümü vardır ve baskı işlemi için de uygunlardır.

Pamuklu kumaşların bir dezavantajı, çanta yapımı için daha az uygun olmalarıdır. Pamuklu kumaşlar, daha kolay buruşabilir ve bozulabilirler. Polyester kumaşlar ise daha sert bir yapıya sahip oldukları için çanta yapımı için daha uygun olabilirler. Ancak, polyester kumaşlar çevreye daha az dostu oldukları için, bazı müşteriler tarafından tercih edilmezler.

Bez çanta basımı yapılırken, kullanılacak kumaşın kalitesi ve özellikleri dikkate alınmalıdır. Kumaşın kalitesi, çanta yapımı sırasında yaşanabilecek aksaklıkların azaltılmasına yardımcı olur ve çantanın görünümü ve dayanıklılığına katkıda bulunur. Ayrıca, baskı işlemi için uygunluğu da kumaşın kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Bez çanta basımında pamuklu ve polyester kumaşlar arasında seçim yapmak, müşterinin önceliklerine ve ihtiyaçlarına bağlıdır.Blue Promosyon

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Promosyon, Ankara merkezli bir promosyon ürünleri satış firmasıdır. 22 çalışanıyla farklı departmanlarda hizmet veren şirketimiz, baskılı promosyon ürünleri, hediyelik promosyon kalem, küpnot, cepli dosya, zarf, ajanda ve birçok ürünün satışını başarıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Blue Promosyon, kurumsal kimliklere uygun tasarımlar yaparak, firmaların ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde cevap vermektedir.