Hakkımızda   Blog   
İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara   ||   +905010032583   ||   09:00-21:00

  İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI
Anasayfa       Promosyon Baskılı T-Shirt Fiyatları 2023

Promosyon Baskılı T-Shirt Fiyatları 2023

Baskılı T-shirt'ler, marka bilinirliğini artırmak, bir organizasyonun tanıtımını yapmak veya özel bir etkinlik için bir hatıra olarak kullanmak için sıklıkla tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir. T-shirt fiyatları, ürünün kalitesine, malzemesine, baskı teknolojisine ve tasarımına göre değişebilir.

Promosyon T-shirt'lerimizin fiyatları, müşterilerimizin bütçelerine uygun bir şekilde belirlenmiştir. T-shirt'lerimizin fiyatları, baskı teknolojisi, tasarım ve kaliteye göre değişebilir.

Örneğin, baskı teknolojisi olarak dijital baskı kullanılan ve 100% pamuk malzemeden üretilen T-shirt'lerimiz, 20 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Bu T-shirt'ler, müşterilerimizin tercihlerine göre farklı renk seçenekleri ve tasarımlarla sunulabilir. Ayrıca, T-shirt'lerimizin fiyatları, sipariş miktarına ve tasarımın karmaşıklığına göre değişebilir.

Bunun yanı sıra, müşterilerimize bütçelerine uygun fiyatlandırma seçenekleri sunuyoruz. Özellikle toplu siparişlerde ve toptan alımlarda, müşterilerimize özel indirimli fiyatlar sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, yüksek kaliteli T-shirt'leri uygun fiyatlarla satın alabilirler.

Sonuç olarak, Promosyon baskılı T-shirt fiyatları, ürünün kalitesine, malzemesine, baskı teknolojisine ve tasarımına göre değişebilir. Ankara Promosyon olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli T-shirt'ler sunarken, bütçelerine uygun fiyat seçenekleri de sunuyoruz.Blue Promosyon

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Promosyon, Ankara merkezli bir promosyon ürünleri satış firmasıdır. 22 çalışanıyla farklı departmanlarda hizmet veren şirketimiz, baskılı promosyon ürünleri, hediyelik promosyon kalem, küpnot, cepli dosya, zarf, ajanda ve birçok ürünün satışını başarıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Blue Promosyon, kurumsal kimliklere uygun tasarımlar yaparak, firmaların ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde cevap vermektedir.