Hakkımızda   Blog   
İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara   ||   +90 552 698 25 83   ||   09:00-21:00

  İletişime Geçin  

  Whatsapp Destek  

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI
Anasayfa       Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

İşte web tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken ana unsurlar:

  1. Kullanıcı Dostu Tasarım: Web sitenizin tasarımı kullanıcıların rahatlıkla gezinebilmesi, istedikleri bilgilere hızlıca erişebilmeleri ve sitede daha uzun süre kalmaları için kullanıcı dostu olmalıdır. Site yapısı basit, menüler açık ve anlaşılır olmalıdır.

  2. Responsive Tasarım: Web sitesi tasarımı, farklı ekran boyutlarına sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Responsive tasarım, web sitenizin mobil cihazlarda da kullanımına olanak sağlar.

  3. Kullanışlı İçerik Yönetimi: Web sitenizdeki içerik yönetimi kolay, açık ve kullanışlı olmalıdır. Kullanıcılara güncel bilgiler sunmak, promosyonlarınızı paylaşmak ve sitenizi düzenli olarak güncellemek için içerik yönetim sistemi kullanmalısınız.

  4. Hızlı Yüklenme: Web sitenizin hızlı yüklenmesi önemlidir. Kullanıcıların sitenizi terk etmelerine neden olacak uzun yükleme süreleriyle karşılaşmamak için, sayfalarınızın hızlı yükleme süresine sahip olmasına özen gösterin.

  5. SEO Dostu Tasarım: Web sitenizin SEO dostu olması, arama motorlarında daha yüksek sıralama elde etmenize yardımcı olur. Anahtar kelime araştırması yaparak içeriklerinizi ve başlıklarınızı optimize edebilirsiniz. Ayrıca, etiketleme, meta açıklamaları ve doğru URL yapılandırması da SEO dostu tasarımın önemli unsurlarıdır.

  6. Görsel Uyum: Web sitenizin tasarımında kullanacağınız renkler, tipografi, fontlar, resimler ve diğer grafikler, web sitesinin amacına uygun, markanızla bütünlük sağlamalı ve kullanıcılar tarafından beğenilmelidir.

  7. Güvenliği Sağlamak: Web sitenizin güvenliği önemlidir. Kullanıcıların güvenliği ve veri koruması için SSL sertifikası kullanmalısınız. Ayrıca, sitenizde kullanacağınız ödeme sistemleri ve formların da güvenli olması gerekir.

Bu önemli noktaları dikkate alarak Blue Promosyon için kullanıcı dostu, etkileyici ve işlevsel bir web sitesi tasarlayabilirsiniz.Blue Promosyon

İvedikköy mahallesi 1495.sokak Arıkanlar Plaza No:17/38 Yenimahalle/Ankara


Blue Promosyon, Ankara merkezli bir promosyon ürünleri satış firmasıdır. 22 çalışanıyla farklı departmanlarda hizmet veren şirketimiz, baskılı promosyon ürünleri, hediyelik promosyon kalem, küpnot, cepli dosya, zarf, ajanda ve birçok ürünün satışını başarıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıca, Blue Promosyon, kurumsal kimliklere uygun tasarımlar yaparak, firmaların ihtiyaçlarına kusursuz bir şekilde cevap vermektedir.